Top 5 najlepszych projektów małych domów na 2021 rok!

Przedstawiamy państwu nasz ranking 5 najlepszych projektów domów do 100m. Uważamy, że każdy z przedstawionych tu projektów jest godny rozpatrzenia jako potencjalny wybór małego domu. Wydaję się, że małe domy mają swoje ograniczenia. Natomiast jesteśmy przekonani, że nasze propozycje przejdą wszelkie oczekiwania jeśli chodzi o funkcjonalność i perfekcyjną organizację przestrzeni.

 

Projekt domu Ala III z garażem

Projekt domu Ala III z garażem

Projekt Ala III z garażem to niewielki, tradycyjny dom o urokliwym wyglądzie. Dom przeznaczony jest dla 4-osobowej rodziny. Prosta konstrukcja opatrzona dwuspadowym dachem sprawia, że koszty budowy domu są niewielkie. Na parterze przewidziano salon z otwartą kuchnią, kotłownię na paliwo stałe oraz gabinet. Na poddaszu 3 sypialnie i łazienkę.

 

Projekt domu Ekoplanet 2A1G

Projekt domu Ekoplanet 2A1G

Projekt Ekoplanet 2A1G to nowoczesny, wygodny, ekologiczny dom z pakietem EKO+. Parter to duży jasny pokój dzienny z wygodną kuchnią i spiżarnią, oraz dwa pokoje z łazienką. Natomiast połączenie kuchni z pokojem dziennym sprawdzi się w codziennym komfortowym użytkowaniu przez 3 osobową rodzinę.

 

Projekt domu Dopasowany M261

Projekt domu Dopasowany M261

Nowoczesny projekt murowanego domu o powierzchni użytkowej 99.6 m². Projekt przewiduje cztery pokoje i trzy łazienki. Sprawdzi się komfortowo w użytkowaniu przez 3-4 osobową rodzinę.

 

Projekt domu Alfa 14

Projekt domu Alfa 14

Projekt parterowego domu z jednostanowiskowym garażem i możliwością adaptacji poddasza na cele użytkowe bądź gospodarcze. Układ wnętrza, zapewnia optymalną przestrzeń mieszkalną dla 3-4 osobowej rodziny. Strefa dzienna zawiera się w obszernym i otwartym na ogród, salonie oraz otwartej kuchni. Powierzchnia użytkowa wynosi 79,61 m².Prosta bryła budynku, sprzyja optymalizacji kosztów budowy. Natomiast niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).

 

Projekt domu Moniczka II (wersja A)

Projekt domu Moniczka II (wersja A)

Moniczka II (wersja A) to prosty dom z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Przeznaczenie: Dom dla 2-4-osobowej rodziny Technologia i konstrukcja: Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe, beton komórkowy. Dom ma powierzchnie użytkową równą: 89.42 m².

 

 

Podobne tematy

Najnowsze artykuły