Projekt domu Iliada – Recenzja

Projekt domu Iliada to przykład sprawdzonego i dopracowanego budynku jednorodzinnego. Jest zbudowany z bloczków wapienno – piaskowych. Powstał w biurze architektonicznym Dobre Domy Flak & Abramowicz. Jego autorem jest Ewelina Popowicz.

Gotowy projekt domu Iliada – Opis

Gotowy projekt domu Iliada charakteryzuje się konwencjonalnym designem. Jest to klasyczny projekt, który trzyma się sprawdzonych kanonów projektowania. Sam dom składa się z dwóch kondygnacji – parteru oraz poddasza użytkowego. W dolnej części usytuowano przestronny pokój dzienny z jadalnią, otwartą kuchnię, spiżarnię, hall, łazienkę, wiatrołap, pokój, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż z pojedynczym miejscem parkingowym.

Na poddaszu zaplanowano trzy pokoje, hall, łazienkę i strych. Konstrukcja komfortowo pomieści czteroosobową rodzinę. Należy pamiętać, że skosy dachu odbiorą nam trochę przestrzeni na poddaszu, jednak ogólne wrażenie jest takie, że dzięki dostępnej ergonomicznie zagospodarowanej przestrzeni domownicy będą czuć się w tym domu swobodnie. Dom wpasuje się w działkę o minimalnej szerokości liczącej 23.62 m.

Gotowy projekt domu Iliada  Gotowy projekt domu Iliada

Rzuty projektu domu Iliada

Prezentujemy rzuty projektu domu Iliada. Wizualizacje obrazują rozmieszczenie pomieszczeń na parterze i poddaszu użytkowym. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 129.1 m2.

Szczegółową specyfikację i ofertę znajdą Państwo tutaj: Projekt Iliada Archido

 

Gotowy projekt domu Iliada  Gotowy projekt domu Iliada

Elewacje gotowego projektu domu Iliada

Elewacje gotowego projektu domu Iliada są wykończone białym tynkiem strukturalnym oraz jasną okładziną klinkierową. Kopertowy dach jest pokryty brązową dachówką ceramiczną. Konstrukcja może być przeznaczona pod zabudowę bliźniaczą. Uroku dodaje kolumna, znajdująca się w ogrodowej części domu. Konstrukcja wkomponuje się w przestrzeń zarówno miejską, jak i wiejską.

Gotowy projekt domu Iliada  Gotowy projekt domu Iliada  Gotowy projekt domu Iliada  Gotowy projekt domu Iliada

Opinia eksperta o projekcie domu Iliada

Iliada to projekt domu, charakteryzujący się rozłożystą i masywną formą. Podoba mi się funkcjonalne zaplanowanie przestrzeni użytkowej. Aranżacja strychu na poddaszu z pewnością wydzieli dodatkowe miejsce pod magazynek, sypialnię, rekreację czy domową salę fitness. Gotowy projekt domu jest przystosowany dla wszystkich tych, którzy ceniących klasyczne rozwiązania architektoniczne. Jestem pewny, że stworzy domownikom poczucie komfortu i swobody. Dodatkowo, przestrzeń garażu może zostać częściowo zagospodarowana do funkcji pomieszczenia gospodarczego.

Zobacz też: Projekt domu Jaspis (CE) – recenzja

Lustrzane odbicie gotowego projektu domu Iliada

Przedstawiamy zdjęcia gotowego projektu domu Iliada w wersji lustrzanego odbicia.

Gotowy projekt domu Iliada  Gotowy projekt domu Iliada

Kupując gotowy projekt domu Iliada otrzymasz w gratisie dziennik i tablicę budowy, teczkę na projekt. Projekt Atos mogą Państwo nabyć najtaniej w naszym sklepie Archido.pl w najlepszej cenie na rynku. Zapraszamy do negocjacji ceny zakupu projektu!

Podobne tematy

Najnowsze artykuły