Projekt domu Atos – recenzja

Projekt domu Atos to konstrukcja jednorodzinna parterowa z poddaszem użytkowym. W dolnej części zaplanowano pokój dzienny z jadalnią, kuchnię, garderobę, WC, hall, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż z pojedynczym miejscem parkingowym. Na poddaszu umiejscowiono trzy pokoje, garderobę, hall, łazienkę i pralnię. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 110 m2. Gotowy projekt domu Atos jest przystosowany dla czteroosobowej rodziny.

Gotowy projekt domu Atos  Gotowy projekt domu Atos

Rzuty projektu Atos

Przedstawiamy dwa rzuty kondygnacyjne gotowego projektu Atos. Wizualizacje obrazują rozmieszczenie pomieszczeń wraz z ich dokładnym metrażem. Konstrukcja jest przeznaczona na działkę o minimalnej szerokości liczącej 19.29 m.

Gotowy projekt domu Atos  Gotowy projekt domu Atos

Elewacje

Elewacje projektu domu Atos są wykończone beżowym tynkiem strukturalnym. Dwuspadowy dach jest pokryty brązową dachówką ceramiczną. Masywne kolumny znajdujące się we frontalnej i ogrodowej części, nadają reprezentacyjnego charakteru. Konstrukcja wkomponuje się w przestrzeń zarówno miejską, jak i wiejską.

Gotowy projekt domu Atos  Gotowy projekt domu Atos  Gotowy projekt domu Atos  Gotowy projekt domu Atos

Opinia eksperta o gotowym projekcie domu Atos

Projekt Atos to funkcjonalna propozycja. Wyróżnia się klasycznym designiem. Wpasuje się w gusta osób, ceniących sprawdzone rozwiązania architektoniczne. Zapewni domownikom poczucie przestrzenności i komfortu. Jestem pewny, że spełni oczekiwania. Trzy lub czteroosobowa rodzina będzie mieć komfortową i ergonomicznie rozplanowaną przestrzeń do dyspozycji. Co istotne, projekt domu Atos jest projektem nie drogim w realizacji.

Zobacz też: Projekt domu Jaspis (CE) – recenzja

Lustrzane odbicie

Prezentujemy zdjęcia projektu domu Atos w wersji lustrzanego odbicia.

Gotowy projekt domu Atos  Gotowy projekt domu Atos

Projekt Atos mogą Państwo nabyć najtaniej w naszym sklepie Archido.pl.

Podobne tematy

Najnowsze artykuły