Recenzja projektu domu CYPRYS 2B

Projekt domu CYPRYS 2B z podwójnym garażem to przykład budynku tradycyjnego. Pochodzi z biura architektonicznego Horyzont. Jego autorem jest Artur Mazurski.

Projekt domu CYPRYS 2B z podwójnym garażem – Opis

Gotowy projekt domu CYPRYS 2B z podwójnym garażem jest przeznaczony dla pięcioosobowej rodziny. To konstrukcja niepodpiwniczona parterowa z poddaszem użytkowym. Na parterze usytuowano wiatrołap, hall, jadalnię, kuchnię, pokój dzienny, kotłownię oraz garaż dwustanowiskowy. Górna kondygnacja składa się z hallu, schodów, czterech pokoi, łazienki i garderoby. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 172.4 m2. Projekt domu wpasuje się w działkę o mini lanej szerokości liczącej 21 m.

Cyprys 2B 2 garaże

Rzuty projektu domu CYPRYS  2B z podwójnym garażem

Przedstawiamy dwa rzuty projektu domu CYPRYS 2B z podwójnym garażem. Wizualizacja obrazuje rozmieszczenie pomieszczeń na parterze i poddaszu użytkowym.

Cyprys 2B 2 garaże Rzut

Elewacje gotowego projektu domu CYPRYS 2B z podwójnym garażem

Elewacje gotowego projektu domu CYPRYS 2B z podwójnym garażem są wykończone białym tynkiem. Wielospadowy dach według projektu pokrywamy grafitowo niebieską dachówką. Kolumny otoczone okleiną klinkierową, nadają konstrukcji reprezentatywnego charakteru.

Cyprys 2B 2 garaże Elewacje

Opinia eksperta o projekcie CYPRYS 2B z podwójnym garażem

Jest to projekt domu o sporych gabarytach. Odzwierciedla standardowy design. Posiada prostą i zwartą formę. Jest przystosowany dla wszystkich tych, którzy cenią klasyczne rozwiązania architektoniczne. Projekt wyróżnia się funkcjonalnością i przestrzennością. Jestem pewny, że spełni oczekiwania wszystkich domowników.

Zobacz również: Projekt domu Jaspis (CE) – recenzja

Wnętrza gotowego projektu

Wnętrza gotowego projektu domu CYPRYS 2B z podwójnym garażem aranżujemy w klasycznym stylu. Każdy inwestor może oczywiście podjąć inną decyzję co do preferowanego stylu wnętrza. Uroku dodają ceglane elementy.

Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem Gotowy projekt domu CYPRYS wersja B z podwójnym garażem

Lustrzane odbicie projektu domu CYPRYS 2B z podwójnym garażem

Projekt dostępny jest w wersji z lustrzanym odbiciem.

Prezentujemy  przekrój projektu domu CYPRYS 2B z podwójnym garażem 

Cyprys 2B 2 garaże Przekrój

Kupując gotowy projekt domu CYPRYS 2B z podwójnym garażem otrzymasz w dziennik i tablicę budowy. Projekt dostępny jest w naszym sklepie Archido.pl w najlepszej cenie na rynku.

________________________

Podobne tematy

Najnowsze artykuły