Projektu domu Opałek II N 2G – Recenzja

Projektu domu Opałek II N 2G to gotowy projekt domu energooszczędnego, zużywającego 75.13 kWh/m2 na rok. Pochodzi z biura architektonicznego Dominanta.

Negocjuj cenę projektu Opałek II N 2G

Opis projektu domu Opałek II N 2G

Jeśli szukasz kompaktowego domu z poddaszem użytkowym to ten projekt moze być opcja dla ciebie. Opałek II N 2G cechuje się prostym i proporcjonalnym kształtem. To konstrukcja jednorodzinna parterowa z poddaszem użytkowym. Na parterze zaplanowano wiatrołap, hall, garderobę, WC, otwartą kuchnię, salon z jadalnią, taras, gabinet, schody, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż dwustanowiskowy. Górna kondygnacja składa się z trzech sypialni, dwóch łazienek, hallu oraz garderoby. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 136.8 m2. Projekt domu wpasuje się w działkę o minimalnych gabarytach wynoszących 21.69 x 19.84 m.

Projekt Opałek II N 2GOpałek II N 2G

Rzuty gotowego projektu domu Opałek II N 2G

Przedstawiamy dwa rzuty gotowego projektu domu Opałek II N 2G. Wizualizacja obrazuje rozmieszczenie pomieszczeń wraz z dokładnym metrażem. Sprawdź czy układ pomieszczeń odpowiada twoim oczekiwaniom.

Gotowy projekt domu Opałek 2G Gotowy projekt domu Opałek 2G

Elewacje projektu domu Opałek II N 2G

Elewacje projektu domu Opałek II N 2G są wykończone jasnym tynkiem. Wielospadowy dach pokrywa dachówka. Kolor pokrycia dachu powinno się dobrać do koloru elewacji i  pozostałego otoczenia budynku. Bryła jest zaaranżowana w klasycznym i standardowym designie. Atutem są długie okna.

Opałek II N 2G Elewacje

Opinia eksperta o gotowym projekcie domu Opałek II N 2G

Projekt Opałek II N 2G to wyjątkowo funkcjonalna propozycja. Podoba mi się montaż kominka w centralnej części salonu. Takie rozwiązanie stworzy domownikom miejsce do relaksu czy wyciszenia. Konstrukcja pomieści pięcioosobową rodzinę, ceniącą poczucie komfortu i swobody.

Lustrzane odbicie projektu domu Opałek II N 2G

Prezentujemy zdjęcia projektu domu Opałek 2G w wersji lustrzanego odbicia.

Opałek II N 2G lustro

Kupując gotowy projekt domu Opałek II N 2G otrzymasz w gratisie dziennik i tablicę budowy, teczkę na projekt.

Podsumowanie projektu:

  • wygodny jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem w obrębie bryły budynku, niepodpiwniczony
  • przeznaczony dla 4-5 osób
  • ogrzewanie olejowe, gazowe lub na paliwo stałe (np. ekogroszek, pelety)
  • na parterze zaprojektowano wiatrołap, hol z ozdobnymi schodami, reprezentacyjny salon z kominkiem i wyjściem na zadaszony taras, kuchnię, otwarty aneks jadalny, dodatkowy pokój / gabinet, ogólnodostępny WC i garderobę, pomieszczenie gospodarcze / kotłownię z osobnym wyjściem na ogród oraz garaż
  • na poddaszu znajdują się 3 sypialnie (sypialnia rodziców z osobistą przestronną łazienką, garderobą i balkonem) oraz ogólnodostępna duża łazienka
  • układ funkcjonalny stwarza możliwość dowolnej aranżacji poddasza, np. w celu uzyskania 4 sypialni
  • istnieje wersja z pomniejszonym salonem na rzecz większego, częściowo zadaszonego tarasu, przestronniejszym holem na parterze z niewielkim WC i reprezentacyjnymi schodami: Opałek 2G

Obejrzyj więcej recenzji projektów domów.

Podobne tematy

Najnowsze artykuły