Nowy trend na rynku nieruchomości

Na rynkach europejskich sprzedaż nowych lokali z wykończeniem nie jest już nowością. W Polsce jest to dalej nowy trend, którego popularność jednak systematycznie rośnie. Firmy deweloperskie, w odpowiedzi na nowe tendencje, coraz częściej oferują kompleksowo wykończone lokale z uwzględnieniem najbardziej wymagających przestrzeni – kuchennej i łazienkowej. Klient ma możliwość wyboru materiałów przygotowanych przez dewelopera.

Rynek pierwotny nieruchomości – nowe standardy sprzedaży mieszkań

Na rynkach nieruchomości największych miast w Polsce przybywa ofert zakupu mieszkań już wykończonych. Zakup lokalu w takiej wersji jest komfortową inwestycją. Unikamy tego co zazwyczaj nierozłącznie wiąże się z nabyciem nowej nieruchomości i doprowadzaniem jej do stanu zamieszkania – czasochłonnych, wymagających podejmowania wielu decyzji i kosztujących inwestora sporo stresu prac remontowych. Jak się okazuje wielu kupujących apartament jest zainteresowanych taką możliwością – twierdzą przedstawiciele firmy Nolte Küchen – niemieckiego producenta mebli, który przy możliwościach produkcyjnych w ilości blisko 1000 kuchni dzienne, każda na indywidualne zamówienie – specjalizuje się obsłudze dużych inwestycji deweloperskich na całym świecie.

Kuchnia Nolte
Na rynkach nieruchomości największych miast w Polsce przybywa ofert zakupu mieszkań z wykończeniem / zdj. Biuro sprzedaży mieszkań w Młynie Maria / RealCo Property Investment and Development /materiały promocyjne

– Wykończenie mieszkania ujęte w cenie zakupu oznacza jedno – uniknięcie stresu towarzyszącemu realizacji najbardziej problematycznych przestrzeni domu, jakim są kuchnie i łazienki. Dotąd możliwość zakupienia apartamentów w pełni wykończonych i wyposażonych w meble kuchenne najczęściej dotyczyła rynku wtórnego, gdzie inwestor musiał godzić się z zastaną, wybraną przez poprzedniego właściciela wersją wyposażenia. Obecnie coraz częściej jest to możliwe również z rynku pierwotnego. Kupując nowy apartament możemy być spokojni o wykończenie, zapewnione przez dewelopera. Nie tracimy czasu na spotkania z projektantem, poszukiwanie ekip remontowanych i ich późniejszy nadzór. Jest to oszczędność czasu, spokój, komfort. W związku z tym, że przybywa chętnych na takie rozwiązania, na rynku pojawia się coraz więcej ofert zakupu mieszkań w opcji z wykończeniem i umeblowaniem. Na przestrzeni ostatniego roku wspólnie z kilkoma z naszych 40 salonów partnerskich na terenie Polski – wiodącym studiem jest Baster Kuchnie z Legnicy, braliśmy udział w procesie obsługi kilku inwestycji tego typu, która obejmowała kompleksowe wykonanie mebli kuchennych, łazienkowych i szaf wnękowych do setek apartamentów. Obecna duża inwestycja tego typu realizowana przez Nolte Küchen to wykonanie mebli do 120 lokali mieszkalnych w standardzie Premium we wrocławskim Młynie Maria – mówi Tomasz Kościelny, Country Manager Nolte Küchen w Polsce.

Kuchnia Nolte
Firmy deweloperskie coraz częściej oferują w pełni wykończone lokale, wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów/ RealCo Property Investment and Development /materiały promocyjne

Mieszkanie z opcją pełnego umeblowania to coraz popularniejsze rozwiązanie

Apartamenty w Młynie Maria to kolejny przykład nowego trendu na rynku nieruchomości. Luksusowe mieszkania są sprzedawane z obligatoryjnym wykończeniem, jako gotowe do zamieszkania. W cenie ujęte jest pełne wykończenie łazienek wraz z armaturą i wyposażeniem sanitarnym, kuchni – umeblowanej i ze sprzętem AGD. W wyposażeniu apartamentów znajdują się m.in. luksusowe, niemieckie meble Nolte Küchen, a także zabudowa szaf i system inteligentnego zarządzania lokalem. Inwestor decydując się na zakup mieszkania kupuje jednocześnie usługę wykończenia wnętrz w ramach określonej puli materiałów. Jak podkreślają przedstawiciele Nolte Küchen projekty w takich inwestycjach są atrakcyjne i różnorodne pod względem stylu, a osoby nabywające mieszkania przed ich zakupem mogą odwiedzić lokale pokazowe.

Nolte Küchen: https://nolte-kuechen.pl/

Młyn Maria: https://realco.pl/mlynmaria.pl/mm

Materiał zewnętrzny partnera

Podobne tematy

Najnowsze artykuły