Projekt domu Fobos – recenzja

Projekt domu Fobos charakteryzuje się efektownym designem. Powstał z pracowni projektowej Dobre Domy Flak&Abramowicz. Jego autorem jest Grzegorz Kmiecik.

Projekt domu Fobos – opis projektu

Fobos to projekt domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. Jest zaaranżowany w tradycyjnej technologii. Składa się z dwóch kondygnacji – parteru oraz poddasza użytkowego. W dolnej części umiejscowiono przestronny pokój dzienny z kuchnią i jadalnią, spiżarnię, hall, wiatrołap, łazienkę, dwa pomieszczenia gospodarcze oraz garaż z pojedynczym miejscem parkingowym. Takie rozwiązanie zapewnia komfortowe użytkowanie domu w życiu codziennym. Na poddaszu zaplanowano trzy pokoje, garderobę, hall, łazienkę i strych.

Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 132.2 m2. Gotowy projekt domu Fobos z uwagi na rozkład pomieszczeń jest przeznaczony dla czterech osób ale pięć osób również wygodnie będzie korzystać z tego domu. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym – projekt Fobos II. Co ciekawe projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Gotowy projekt domu Fobos Gotowy projekt domu Fobos

Rzuty gotowego projektu domu Fobos

Przedstawiamy rzuty parteru i poddasza użytkowego gotowego projektu Fobos. Konstrukcja wpasuje się w działkę o minimalnej szerokości liczącej 20.72 m.

Gotowy projekt domu Fobos Gotowy projekt domu Fobos

Elewacje projektu domu Fobos

Elewacje projektu domu Fobos wykańczamy białym tynkiem strukturalnym. Dach pokrywamy szarą dachówką ceramiczną ale można też wykorzystać blachodachówkę. Masywne kolumny znajdujące się we frontalnej i ogrodowej części, nadają konstrukcji reprezentacyjnego charakteru. Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych ale można wykorzystać inny materiał. Strop gęsto żebrowy.

Gotowy projekt domu Fobos Gotowy projekt domu Fobos Gotowy projekt domu Fobos Gotowy projekt domu Fobos

Opinia eksperta o gotowym projekcie domu Fobos

Fobos to gotowy projekt, cechujący się oryginalnością i funkcjonalnością. Podoba mi się zaaranżowanie strychu na poddaszu. Ponieważ takie rozwiązanie wyznaczy dodatkową przestrzeń użytkową pod magazynek, sypialnię, pokój do rekreacji czy domową sferę fitness. Ergonomia w rozmieszczeniu pomieszczeń, dlatego zapewni wygodne funkcjonowanie w życiu codziennym.

Zobacz również: Projektu domu Opałek II N 2G – Recenzja

Lustrzane odbicie projektu domu Fobos

Prezentujemy wizualizację projektu domu Fobos w wersji lustrzanej. Wersja lustrzana dostępna jest w naszym sklepie Archido.pl

Gotowy projekt domu Fobos Gotowy projekt domu Fobos

Kupując gotowy projekt domu Fobos otrzymasz w gratisie dziennik i tablicę budowy, teczkę na projekt.

W sklepie internetowym Archido.pl możesz negocjować ceny zakupu gotowych projektów domu!

Podobne tematy

Najnowsze artykuły